Jump to content

Recommended Posts

Nickname:Asen
Prenume:Lupulescu Cristian
Vârsta Reală:17
Data Nasterii: 03.05.2001 (Primele 7 cifre cnp:5010503)
Număr de Posturi:50 Şi ceva.
Vechime în comunitatea Game-CS : 3-4 Luni.
Experienţă moderare:70%
Cunoştinţe (Photoshop, HTML, PHP, Scripting):Scripting,Photoshop
O scurtă descriere despre dvs.:Sunt un băiat cu simtul umorului bine dezvoltat, imi place sampul,csul si multe alte jocuri.
Motivul pentru care doriţi grad:Doresc de data asta chiar să ajut comunitatea cu cat pot si eu. 
Cu ce consideraţi că puteţi îmbunătăţi categoriile pe care urmează să le moderaţi:Activitate ... ?
Alte precizări (opţional):Data trecută am luat această functie în joacă în aceste luni în care am fost inactiv să spun asa pot spune că m-am schimbat. Sunt constient că sansele să fiu acceptat iar ca dezvoltator sunt limitate. Ştiu că data trecută am fost foarte inactiv după o perioadă. şi nici nu mi-am făcut treaba. Dar după cum am mentionat şi mai sus am luat acest grad în joacă. În mare parte văd răspunsul. Dar încercarea nu are moarte. 

:acceptat:Avand in vedere ca ai experienta doar in Photoshop ca scriptul tine de altceva nu de comunitate iti propun daca accepti functie de Designer , Astept reply la acest topic . 

Okay, o accept. Imi fac un portofoliu ?

:closed: Da !

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Parteneri Game-CS Romania

| 100x31.gif | 10oJrsL.gif | xnuJp1E.gif | h7pLAcI.gif | Comunitatea Counter-Strike STEAM ONWwW.4en3rgY.Com |

Link-uri Rapide

PANEL SAMP

HOSTING

DISCORD